Telefon
WhatsApp

Arama Ağı Reklamları

Google'da sizin hizmetiniz veya ürünlerinizle alakalı arama yapıldığında reklamlarınız öncelikli çıkar ve yalnızca web siteniz tıklanır veya telefon butonuna basılırsa ücret öderseniz . Tıklama olmadığı sürece bütçeden düşüş olmaz. Google her zaman müşteriyi korur aynı ip üzerinden tıklamalar tek tıklama sayılır.

Alışveriş Reklamları

Google alışveriş reklamları ile e-ticaret sitenizdeki ürünlerinizin görseli, fiyatı, promosyon mesajı ve mağaza adı ile arama sonuçlarında görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Bu reklam türünü kullanabilmeniz için sitenizde satış imkanı olması gerekmektedir.

Alışveriş Reklamları nerede gözükür?

Reklamlar Google arama sonuçlarında Alışveriş sonuçları içerisinde görüntülenir.Ürünlerin fiyatı ve görseli gözüktüğü için müşteri siteye girmeden önce ürünleri görebilir rakiplerle kıyaslama yapılabilir satış oranını arttıran reklam çalışmasıdır. Ücretlendirme ise ürüne tıklanınca web sitesine girince oluşur tıklama olmadığı sürece bütçe düşmez.Yalnızca E-ticaret firmalarına alışveriş reklamları yapılabilir.Satış sayfası olması şarttır.

Görüntülü Reklam Ağı

Google Görüntülü Reklam Ağı, kullanıcılar favori web sitelerinde gezinirken, arkadaşlarına YouTube videosu gösterirken, Gmail hesaplarını kontrol ederken veya mobil cihaz ve uygulamalar kullanırken hedeflenen Görüntülü reklamlarla kullanıcılara ulaşmanıza yardımcı olur.Doğru kitle Doğru hedefleme yapmaktayız.

Remarketing nedir ?

Remarketing, markaların mesajını güçlendirir, akılda kalma ve hatırlanma oranını yükseltir. Remarketing uygulayan işletmeler, sektörde rakiplerine karşı avantaj sağlayabilir.Web sitenize bir kod eklenir. Bu kod yardımıyla web sitenize gelen kullanıcıların bilgisayarlarına çerez bırakılır. Kullanıcılar web sitenizden çıkıp başka web sitelerinde gezinirken Google Ads Reklam alanlarında reklamınızı görür. Remarketing kişilerin ürün veya hizmeti satın almadan önceki karar sürecinde sürekli reklamlarınızın gösterilmesini sağlayarak hem marka bilinci oluşturmaya hem de web sitenize geri dönüşmelerini sağlayarak dönüşüm işlemi gerçekleştirme oranlarını arttırmaya ciddi katkı sağlamaktadır. Remarketing kullanarak Sitenizdeki ilk sayfadan çıkış oranlarını düşürebilirsiniz,Dönüşüm oranlarınızı,satışlarınızı yükseltebilirsiniz, web Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların sürekliliğini sağlayabilirsiniz ve en önemliside markanızın hatırlanma oranını ciddi ölçüde arttırabilirsiniz. Tek kod üzerinden hem dönüşüm hem yeniden pazarlama kullanabiliyoruz.

Başvuru Formu

SEO

İletişim Bilgileri

Tuna mahallesi 1710 Sokak No.68 Yağmur Apt. D.1 Karşıyaka/İzmir